Kelionė automobiliu gali tapti įdomia jūsų atostogų dalimi, kurią praleisite su artimu žmogumi. Kelyje turėsite galimybę labiau pažinti vienas kitą, patirti naujų įspūdžių, būti spontaniškais ir žinoma labiau romantiškais. Šiek tiek kelionės maršruto planavimo bei teigiamo nusiteikimo ir galbūt abiejų jūsų laukia nepamirštamos dienos, kurias prisiminsite visą gyvenimą.
Kelionės planavimas.
1.Pasirinkite prasmingą kelionės tikslą. Nepamirškite, kad planuojant kelionę, galutinis tikslas taip pat svarbus, kaip ir kelias. Mėgaukitės ir išsirinkite maršrutą dviese. Jei norėsite padaryti siurprizą ir nuspręsti galutinį tikslą vieni, būkite tikri, kad partneris bus patenkintas jūsų parinktu miestu ar šalimi.
Pagalvokite apie vietą, kuri turi reikšmę bent vienam ar abiem iš jūsų. Pavyzdžiui, galite aplankyti miestą, kuriame pirmą kartą susitikote, o galbūt aplankyti savo vaikystės namus.
Jei vis dėlto trokštate šiek tiek spontaniškumo, bet nežinote ką norėtų aplankyti jūsų mylimasis, paklauskite jo apie tris kada nors trokštamas aplankyti vietas ir pasirinkite vieną iš jų.
2. Sustojimai kelyje. Laikas, praleistas kelyje, toks pat svarbus, kaip ir vieta į kurią keliausite, ypač jei jūsų kelionė ilgesnė. Planuodami maršrutą, atidžiai peržiūrėkite romantiškas vietas, kurias norėtųsi aplankyti. Galbūt rasite gražias atodangas, o gal stabtelsite romatiškam piknikui. Šalia kelio yra ežeras ar upė? Pasidomėkite galimybe išsinuomoti valtį ar vandens dviratį ir taip atsipalaiduoti.
3. Susikurkite kelionės grojaraštį. Muzika – puikus būdas sukurti norimą kelionės nuotaiką. Sudarykite jums abiem svarbių ir prasmingų dainų rinkinį. Tai gali būti jus abu priversiančios džiaugtis dainos, o galbūt sukeliančios sentimentus svarbiems jūsų gyvenimo įvykiams, pavyzdžiui, pirmąjam pasimatymui. Kai kuriuos kelionės muzikos pasiūlymus rasite čia
4. Rinkitės vaizdingą maršrutą. Navigacijoje pasirinkite ne greičiausią siūlomą, o vaizdingą kelią. Taip patirsite naujus įspūdžius dviese. Važiuojate į pajūrį? Keliaukite vaizdinguoju Panemunės maršrutu.
Skirkite laiko keliui.
1. Būkite spontaniški. Ilgas vairavimas gali varginti. Nustebinkite partnerį, pavyzdžiui, sustokite kavinėje, kurioje niekada nesate buvę ar aplankykite muziejų apie kurį nieko nebuvote girdėję. Galbūt netikėti veiksmai sukels jaukių įspūdžių jūsų porai.
2. Žaiskite romantiškus kelio žaidimus. Žaidimai pralinksmins, atskleis kiekvieno jūsų kūrybiškumą, sukels juoko bangas, o gal prives prie labai jau intymaus pokalbio. Prieš kelionę skirkite laiko pasidomėti vienu ar dviem žaidimais poroms.
Žaidimas ,,Noriu labiau“. Šis žaidimas atskleis abiejų jūsų požiūrius, norus, suteiks galimybę labiau pažinti vienas kitą, o gal net atverti intymias detales. Pvz, partneris klausia: ,,Ar labiau norite gauti gėlių kas savaitę ar kasdien išgirsti, kad esate graži?“ Keisdamiesi klausimais atrasite nepažintas partnerio puses, o gal net ižiebsite papildomą jausmų kibirkštį…
3. Fotografuokite. Nepraleiskite įdomių, netikėtų akimirkų. Nebijokite, netgi visiškai kvailų nuotraukų. Žiūrėdami jas patirsite daug malonių prisiminimų ir saldaus juoko.
4. Įsiklausykite į partnerį. Kadangi ne vieną valandą praleisite dviese automobilyje, tikėtina, kad viena ar kita partnerio mintis bus prasminga, rimta ar filosofinė. Klausykite atvira širdimi ir protu. Galbūt iš vienos ar kitos minties gims pokalbis, atskleisiantis šalia esančio svarbaus žmogaus požiūrį. Laikykite partnerio ranką, kai jis kalba, taip parodydami, kad jums svarbios jo mintys.
Mėgaukitės pasiektu kelionės tikslu.
1. Paslėpkite meilės žinutę ar dovaną. Atvykę į vietą paslėpkite mažą dovanėlę ar intriguojančią žinutę partneriui. Siuprizą galite paslėpti tarp jo daiktų ar viešbučio stalčiuje.
2. Romantiška vakarienė. Po ilgo kelio, tai išties nuostabi proga praleisti vakarą romantiškoje aplinkoje. Išsirinkite abiem patinkantį restoraną ir džiaukitės vienas kito draugija.
3. Eikite pasivaikščioti. Atvykę į tikslą, pakvieskite savo partnerį pasivaikščiojimui. Jei tai miestas, aplankykite žinomą miesto dalį, užkilkite į kokį aukštą pastatą ar panoramą, pasinerkite į naktinį miestą. Jei atvykote į kaimo vietovę, pasižvalgykite po apylinkes. Atraskite naujus dalykus ir kurkite prisiminimus.
4. Atidėkite telefoną. Nenukreipkite dėmesio nuo savo partnerio, mėgaukitės laiku dviese. Niekas taip nežudo romantikos, kaip partneris pastoviai tikrinantis telefono pranešimus ar rašantis į socialinius tinklus. Parodykite kiek jums svarbus šalia esantis žmogus ir suteikite jam 100 procentų savo dėmesio.

comments are closed .