Laisve alsuojanti kelionė automobiliu gali tapti dar nuostabesne, jei atkreipsite dėmesį į šiuos paprastus dalykus, į kompaniją paimsite keletą artimų draugų ir startuosite.
1. Planuokite, bet ne per griežtai. Jei kelionei skirtas laikas ribotas, svarbu žinoti kuriame mieste kaskart nakvosite. Neplanuokite vairuoti daugiau nei aštuonias valandas per dieną. Apžvelkite vietas, kurias norėsite pamatyti tą dieną ir mėgaukitės vairavimu.
2. Netikėtumas. Palikite laiko netikėtiems sustojimams ir įspūdžiams.
3. Žemėlapis. Navigacinės programėlės puikus pasirinkimas vairuojant, tačiau realaus žemėlapio matymas, įveikto kelio jame apžvalga vakarais, suteiks papildomų emocijų.
4. Kelionės muzika. Įsirašykite mėgstamų dainų albumą ir klausykite jų keliaujant. Puikūs pojūčiai tik sustiprės. O po keletos mėnesių išgirdę vieną iš šių dainų, visada prisiminsite kelionę ir mintimis grįšite į kelią. Minčių kelionės muzikos pasirinkimui rasite čia

[sociallocker]
5. Bendraukite. Neužsidarykite tik savoje kompanijoje. Pakalbinkite degalinės ar kavinės darbuotoją. Vietiniai geriausiai žinos ir ras atsakymus į Jums rūpimus klausimus bei patars aplankyti puikų vietinį restoraną ar nuostabią netoliese esančią panoramą.
6. Kelio žaidimai. Susigalvokite veiklos automobilyje. Skaičiuokite priešais atvažiuojančių automobilių modelius ar jų spalvas. Vardinkite pasaulio sostines. Na ir žinoma apdovanokite laimėtojus.
7. Ribokite skambučius. Kelionėje norime pasijusti laisvais, neribotais ir pamiršę namuose likusias problemas. Neleiskime savęs trukdyti bei mėgaukimės kelionės draugų bendrija.
8. Techninė apžiūra. Prieš ilgesnę kelionę, tikrai verta užsukti į automobilių servisą apžiūrai, nebent vykstate su nuomotu automobiliu, tada tuom už jus pasirūpins nuomos kompanija. Juk tikrai nesinorės susigadinti nuotaikos dėl technikos gedimo.
9. Fotografuokite. Kas geriau primins įspūdžius iš kelio, jei ne nuotraukos ar video įrašai. Grįžus namo galėsite pasidalinti kelionės nuotaika su draugais ar įsirėminti žaviausias fotografijas.
Puikios Jums kelionės automobiliu ir laisvės pojūčio, kelio draugai! [/sociallocker]

comments are closed .