Sunkiai dirbote užsienyje visus metus ir atėjo laikas aplankyti artimuosius Lietuvoje? Grįžtate į tėvynę kasmet, o gal nebuvote joje jau penkerius metus? Kas pasikeitė, ką naujo pamatyti, kaip turiningai praleisti atostogas, kokias paslaugas rinktis? Skambinti senai matytam draugui, kad šis pasitiktų nusileidus oro uoste, o gal kreiptis dėl automobilio nuomos? Keliauti autobusu, o gal kviesti taksi? Tokie ir daugybė panašių klausimų kirba galvoje….
Ko pageidaujame iš tos ilgai lauktos savaitės ar dviejų? Pirmiausia turbūt norisi pasimatyti su artimaisiais, pasimėgauti lietuvišku svetingumu ir vaišėmis. O kas toliau?

Jei nusileidote Kauno oro uoste, būtinai aplankykite išgražėjusį Nemuno ir Neries santakoje įsikūrusį miestą.

• Pasivaikščiokite po Kauno Senamiestį, užsukite į vieną iš jaukių kavinių Vilniaus gatvėje ar Rotušės aikštėje.
• Įsigykite bilietus į renginį didžiausioje Baltijos šalyse Žalgirio arenoje. Pasimėgaukite savo mylimos grupės ar komandos pasirodymu tarp kitų 15 000 gerbėjų.
• Užkilkite į Žaliakalnyje dar 1934 metais pradėtą statyti Kristaus Prisikėlimo baziliką. Nuo bažnyčios stogo esančios terasos atsiveria fantastiška panorama. Na, o jei jūsų planuose ir didesnės šventės grįžus į Lietuvą, tai terasos koplyčioje teikiami ir Santuokos bei Krikšto sakramentai.
• Domitės architektūra? Nepraleiskite progos pasigrožėti itin gilų pėdsaką Lietuvos architektūros istorijoje palikusiu tarpukario Lietuvos Respublikos laikotarpiu.
• Grįžote su vaikais? Supažindinkite juos su Kauno zoologijos sodo gyventojais.

Norėsis ir poilsio širdžiai bei kūnui? Netoliese, tik už 40 kilometrų nuo Kauno esantis atsinaujinęs ir jaukus Birštono kurortas. Puikūs Spa centrai ir sanatorijos leis pamiršti darbinius rūpesčius. Galvojate apie aktyvų poilsį? Avia, dviračių, vandens, žirgų turizmas, sporto aikštynai, pėsčiųjų takai. Visa tai rasite prie Nemuno kilpų įsikūrusiame kurorte.

Na, o jei jūsų artimieji gyvena vakarų Lietuvoje, ir skubate juos pamatyti, o gal planuose poilsis prie Baltijos jūros, važiuodami pasimėgaukite gražiuoju Panemunės keliu, besidriekiančiu nuo Kauno Jurbarko kryptimi. Šalia vingiuojantis Nemunas, Raudondvario pilies dvaras, Raudonės, Panemunės( britų leidinio ,,The independence“ įtraukta į geriausių Europos pilių-viešbučių sąrašą) pilis, Jurbarko dvaras suteiks nepamirštamų emocijų gimtojoje šalyje.

comments are closed .