Vasara ir jūra, du neatsiejami dalykai. Beveik kiekvienas nors vienam savaitgaliui apsilankysime Klaipėdoje, Neringoje, Palangoje ar Šventojoje. Kas grįžęs iš darbų užsienyje, kas iš miestų Lietuvoje esančių toliau nuo Baltijos.

Jei dėl vienų ar kitų priežasčių neturite mašinos ir svarstote kaip nukeliauti iki pajūrio,  Jūsų patogumui pateikiame standartinės trijų dienų savaitgalio išvykos transporto išlaidų palyginimą. Būdą važiuoti taksi atmetėme, nes vargu ar tai būtų racionalu, ir daugeliu atveju, tai kainuotų brangiau, nei skrydis į Lietuvą, jei tokiu grįžote. Kokie variantai lieka? Jų yra nemažai: tranzuoti, derintis prie draugų, autobusas ir t.t. Tačiau atostogų metas ir mes norime būti savo laiko šeimininkais bei jaustis komfortiškai, subjurus orui, kas dažnai nutinka mūsų pajūryje, aplankyti kitus kurortinius miestus ar miestelius.

Automobilio nuoma?  Turbūt tai brangus malonumas? O kur dar tikrai nepingančios apgyvendinimo bei maitinimo išlaidos? Prisegtoje lentelėje pamatysite autobuso ir nuomoto Greenstreet.lt automobilio kainas trijų asmenų šeimai ar kompanijai nuvykti iš Kauno į Palangą ir atgal.

P.S. Turėtų likti ir šaltibarščiams J.Basanavičiaus gatvėje 🙂

Palyginkite kiek kainuoja savaitgalis

atsisiųskite lentelę

comments are closed .