Žinokite ribas. Jei planuojate keliauti į kitas šalis ar regionus, informuokite apie tai nuomos kompaniją. Daugeliu atveju tam gali reikėti specialaus leidimo bei draudimo. Atidžiai perskaitykite sutarties punktus, kad nebūtumėte nubausti už sienos kirtimą neįspėjus.

Mokesčiai kelyje. Dėliodami kelionės maršrutą atkreipkite dėmesį į mokamus kelius. Esant galimybei pasistenkite jų išventi. Daugelyje užsienio valstybių, tai gali būti tiesiog video rinkliavos, kai įvažiavę į mokamą kelią nė nepastebėsite, kad jis mokamas. Tokiu atveju nuomos kompanija gaus informaciją iš atitinkamų tarnybų, ir dar nuskaičiuos nuo jūsų kortelės papildomą mokestį už administravimą.

Panaši situacija su parkavimo mokesčiais. Visada prieš palikdami automobilį išsiaiškinkite ar tai mokama ar nemokama stovėjimo zona.

Už viršytą greitį kelyje, jūsų taip pat gali laukti papildomi mokesčiai už policijos bylos adminstravimą.

Neriboti kilometrai arba dienos limitas. Galbūt patraukliai atrodanti paros automobilio nuomos kaina, nebeatrodys tokia viliojanti, kai viršysite dienos kilometrų limitą. Pasiteiraukite nuomos kompanijos atstovo arba sutartyje perskaitykite apie esančius apribojimus, kad nebūtumėte nemaloniai nustebintas.

Gedimo ar avarijos atveju. Nors dauguma nuomos kompanijų savo automobilių parką prižiūri reguliariai, bet niekas nėra apdraustas nuo netikėto gedimo. Išsiaiškinkite kaip turėtumėte elgtis atsiradus gedimui. Nedarykite savarankiškų veiksmų taisant ar transportuojant automobilį, kad vėliau neturėtumėte problemų dėl išlaidų apmokėjimo. Visada informuokite nuomos kompanijos atstovą apie gedimą.

Avarijos atveju neprisiimkite kaltės nepasitarę su nuomos kompanijos atstovu. Visi šie niuansai padės vėliau išvengti nesklandumų.

Degalai. Prieš pildami degalus prisiminkite, kad keliaujate ne savo automobiliu ir nesumaišykite degalų rūšies prie kurios galbūt esate pripratę. Taip pat grąžinkite automobilį su pripildytu kuro baku, kad nereikėtų mokėti brangiau už kuro trūkumą.

Didelės parkavimo aikštelės. Atminkite, kad vairuojate ne savo automobilį, kurį atpažintumėte iš toli, o nuomos kompanijos transporto priemonę, tad atidžiau įsidėmėkite vietą, kurioje ją palikote bei automobilio markę ir spalvą, kad lengviau jį surastumėte grįžus.

comments are closed .