Sunkiai dirbote užsienyje visus metus? Ilgai lauktas laikas aplankyti artimuosius Lietuvoje atėjo? Grįžtate į tėvynę kasmet, o gal nebuvote joje jau kelerius metus? Kas pasikeitė, ką naujo pamatyti, kaip turiningai praleisti atostogas, kokias paslaugas rinktis? Skambinti senai matytam draugui, kad šis pasitiktų lėktuvui nusileidus, o gal mintyse automobilio nuoma Vilniaus oro uoste? Keliauti autobusu, o gal kviesti taksi? Tokie ir daugybė panašių klausimų kirba galvoje….

Ko pageidaujame iš tos ilgai lauktos savaitės ar dviejų Lietuvoje? Pirmiausia turbūt norisi pasimatyti su artimaisiais, pasimėgauti lietuvišku svetingumu ir vaišėmis. O kas toliau?

Jei nusileidote Vilniaus oro uoste ir turite šiek tiek laiko, būtinai aplankykite Lietuvos sostinę.

  • Pasivaikščiokite po senamiestį, užsisakykite lietuvišką pyragaitį ar pasiilgtų šaltibarščių lėkštę vienoje iš jaukių kavinių Pilies ar Vokiečių gatvėje.
  • Kada paskutinį kartą buvote Televizijos bokšte? Vaikystėje? Užkilkite ir pažvelkite į Vilnių iš paukščio skrydžio.
  • Norite pamatyti nuostabaus Vilniaus senamiesčio stogus? Nuo Trijų kryžių kalno ar Gedimino pilies bokšto atsivers puikios panoramos.
  • Domitės istorija bei architektūra? Aplankykite Valdovų rūmus, kerinčią Šv. Onos bažnyčią ar 1579 m įkurto Vilniaus universiteto kompleksą.
  • Pasiilgote lietuviškos užmiesčio gamtos? Norite supažindinti su ja savo atžalas? Komfortiškai su visa šeima išsinuomavus vieną iš mūsų siūlomų automobilių ir pasirinkite maršrutą į Kernavę su jos piliakalniais, pasiirstykite valtele Trakų Galvės ežere ar aplankykite Europos centro parką.

 Na, o jei jūsų atostogų planuose ir kiti Lietuvos regionai, tai važiuodami rinkitės įdomesnius kelionės maršrutus. Pvz, jei keliausite Kauno kryptimi, arba jūsų atgalinis skrydis iš Kauno oro uosto, pasirinkite kelią Vilnius-Trakai-Birštonas-Prienai-Kaunas. Galėsite ne tik grožėtis lietuviška gamta, bet ir lankytinais turistiniais objektais, tokiais kaip Velnio duobė, esančia 4 km nuo Aukštadvario, bei pasimėgauti Birštono kurorto teikiamais malonumais.

O kad kelionės po Lietuvą būtų dar smagesnės, rekomenduojame Jums kelionės muzikos 

 

 

comments are closed .