Bilietai į Formulės-1 lenktynes. Galvojate, kad tai kažkas labai tolima ir matoma tik per TV? Netgi netoli Lietuvos vyksta nemažai lenktynių etapų. Vokietija, Vengrija, Austrija, Belgija ar Italija. Šalys, kurias aplankyti tikrai nebrangu ir smagu ne tik autofanui. Jei pageidaujate labiau nustebinti: jūsų pasirinkimui Brazilija, Australija ar Malaizija. Visų 2017 metų etapų tvarkaraštį rasite https://tickets.formula1.com/

Natūralios odos vairavimo pirštinės. Dažnai tai pamirštame, bet geras sukibimas, svarbus ne tik su kelio danga, bet ir su vairu. Veržlus vairavimo stilius, vingiuotas kelias- tai ką vertina automobilių mėgėjai. Beje, vairavimo pirštinės ir atrodo stilingai, ypač kai oras darosi vėsus.

Automobilio bagažinės krepšys. Aktyvus gyvenimo būdas, daugybė reikmenų, kuriuos kaskart vežamės į gamtą ar turistinę išvyką. O kur dar įvairūs skysčiai automobiliui. Kad visa tai nesimėtytų bagažinėje- automobilinis bagažinės krepšys, kuriuo tikrai apsidžiaugs vairuotojas.

Anglies pluošto telefono dėklas. Karbonas yra anglies pluoštas panašus į stiklo pluoštą, bet žymiai tvirtesnis ir brangesnis. Anglies pluoštas yra ypač standus, atsparus tempimo jėgoms, korozijai, cheminiam poveikiui, jis yra mažo svorio ir mažai traukiasi (plečiasi) kintant temperatūrai.
Iš šio pluošto gaminamos didelio tvirtumo ir lengvumo reikalaujančios detalės: motociklų rėmai, ratlankiai, lenktyninių bolidų dalys, spoileriai, tiuninguotų automobilių sparnai, kapotai, spoileriai ir net ratlankiai. Todėl nenustebkite, kad karboninė stiliaus detalė automobilių mylėtojui suteiks tikrai geras emocijas.

Akiniai nuo saulės. Vairuojant automobilį, didžiausią būtinosios informacijos kiekį gauname akimis. Jei žmogus negirdi, yra išsiblaškęs ar pavargęs, kelyje tai kelia mažiau pavojų nei prastas matomumas. Tad geri akiniai – apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių, „xenon“ automobilių šviesų, leis patogiai matyti be apsauginio saulės skydelio.

Automobilio mini kopija. Jūsų draugas įsimylėjęs kažkurį automobilio modelį? Padovanokite jam originalią automobilio mini kopiją. Net jei jis jau turi orinalaus dydžio automobilį, jis apsidžiaugs jo mini kopija. O jei tai tik svajonių automobilis- modeliukas ant lentynos, suteiks motyvacijos svajonės įgyvendinimui.

Sėdynių nugarėlių uždangalas. Išsaugoti automobilio saloną švarų, tai ne tik apsaugoti grindis. Padovanokite savo draugui ar mylimajam sėdynių atlošų uždangalus nuo vaikų kojų spyrių. Jie apsaugos automobilio saloną nuo batų žymių ar dėmių.

comments are closed .