5 klaidos nuomojantis automobilį, kurių galime išvengti

1.Neribotas dienos limitas. Kai kurios automobilių nuomos kompanijos skaičiuoja papildomus mokesčius už viršytą paros kilometražą. Atkreipkite dėmesį į šį punktą ir įvertinkite savo kelionės atstumą. Galbūt bus vertingiau išsinuomoti automobilį už didesnį paros mokestį, bet be kilometrų apribojimų.

2.Automobilio degalai. Prieš atiduodami automobilį nepamirškite užpildyti automobilio bako degalais arčiausiai oro uosto ar kitos automobilio grąžinimo vietos esančioje degalinėje. Dauguma nuomos kompanijų nuskaičiuos papildomus mokesčius už kuro trūkumą. Ir Jums tai kainuos brangiau, nei kuro kaina degalinėje. Tad norėdami išvengti kuro papildymo mokesčio – automobilį grąžinkite pilnu baku( arba tokiu koks buvo nuomos metu). Kai kurios nuomos kompanijos siūlo išankstinę kuro papildymo paslaugą( t. y. automobilio grąžinimas tuščiu baku). Šiuo atveju pasitikrinkite sąlygas sutartyje, kad net grąžinę automobilį su pusę bako, nemokėtumėte kaip už tuščią baką.

3.Papildomi mokesčiai už GPS navigaciją. Automobilių nuomos kompanijos bus laimingos pasiūlydamos Jums papildomų priedų, tokių kaip GPS navigacija ar vaikiškos automobilių kėdutės. Jei norite išvengti šių mokesčių, kurie gali kainuoti iki 10 eurų už parą, naudokitės navigacijos programėlėmis savo telefone ar bent jau atsispausdinkite būsimą maršrutą prieš kelionę. Jei naudosite savo GPS navigaciją, nepamirškite pasiimti jos iš nuomojamo automobilio prieš jį grąžinant.

Automobilių nuoma

4.Skubėjimas per automobilio patikrą. Kruopščiai patikrinkite savo automobilį prieš nuomą. Priešingu atveju, galite būti apkaltintas už žalą automobiliui, kurios nepadarėte. Daugumos nuomos kompanijų automobilių parkai yra atidžiai prižiūrimi, tačiau nuostolių, pavyzdžiui, įbrėžimų, įlenkimų, dėmių salone ar stiklo įtrūkimo galima nepastebėti. Pamatę, bet kokį iš paminėtų nuostolių, iš karto praneškite kompanijos atstovui ir užfiksuokite pažeidimą. Niekada nemanykite, kad defektas per smulkus ar automobilių nuomos kompanija jau žino apie esamą pažeidimą, jog apie jį būtų neverta informuoti kompanijos atstovą.

5.Pavėluotas automobilio grąžinimas. Daugumos automobilių nuomos kompanijų tarifai skaičiuojami pagal 24 valandų normą. Kai kurios įmonės suteikia 0,5 ar 1 val atidėjimo laikotarpį. Bet kuriuo atveju, skirkite pakankamai laiko savo dienos planams, kad spėtumėte grąžinti automobilį laiku ir taip išvengtumėte mokesčio už papildomą parą.

GreenStreet

comments are closed .